Reference

Velmi si vážím těchto milých slov od Vás.. Zdroj Facebook a google.

Mgr. Karel Zdvihal

Doporučuji. Celý proces od objednání se až po dodání fotografií proběhl profesionálně, kvalitně, rychle. Samotné focení proběhlo ve velmi pohodové atmosféře a s úsměvem na tváři. Výsledek perfektní.

Michaela Betlachová

„úžasné focení, milé příjemné, bylo to moc SUPER “

Veronika Kalvachová

„S dětmi to Maruška umí perfektně. Normálně se odmítají fotit, ale s Maruškou je to dokonce bavilo.“

Ivana Chvojková

Moc prijemna fotografka,krasny, velky atelier. Umi to perfektne i s temi kdo nevi jak si sednout, postavit se atd. Urcite se zase vratime.  

Valentýna Kadlecová

Úžasné jednání, skvělý přístup a nádherné fotky. Moc děkujeme.

Kristýna Kaftanová

Za mě naprostá spokojenost. Paní Bibíková je velice pečlivá. Domluva na jedničku. Určitě se nevidíme neposled 😊 

Monika Králová

Paní fotografka je moc milá a sympatická, s dětmi to umí a vytváří nádherný fotky, ateliér je hezký, čistý a útulný. Dodání fotek rychlé, určitě někdy opět navštívíme 

Karolína Liberová

S focením u paní Bibíkové jsme velice spokojeni. Bylo to pohodové, paní je příjemná, ateliér krásný. Super komunikace a rychlost zpracování.
Fotili jsme se s roční dcerou, která bývá v cizím prostředí nevrlá a tady byla v pohodě. Fotografka dokáže zaujmout i malé děti, aby se koukly do objektivu. Povedly se opravdu krásné fotky. Děkujeme a doporučujeme! :) 

Simona Patočková

Pani fotografka je velmi mila, ochotna a prijemna. Byla trpeliva pri foceni nasich rocnich dvojcatek, presto, ze to nebylo jednoduche, udrzet je v klidu nebo v potrebne poze :-) Foceni probihalo v krasne vyzdobenem atelieru s elegantnim nadechem. Budu rada za dalsi spolupraci a fotograficke sluzby pani Bibíkové mohu vrele doporucit. Za me top spoluprace. A diky kladnym recenzim jsem za pani Bibíkovou jeli az z Kladna :-)

Kateřina Jansová

Moc milá paní! Focení bylo super a určitě moc doporučujeme i dalším! :) fotky jsou krásné, dodání rychlé a dokonce jsme dostali i pár fotek navíc! Jsme moc spokojení! :)

Jana Nemeškalová

Mame krasne fotecky, moc doporucuji, krasne prostredi atelieru, velice mila pani fotografka. 

Petra Matějková

„Moc povedená práce, Maruško. Máš talent a cit pro nej moment. “